16, آوریل 2023
«سپاه پاسداران» خادم مردم در روزهای سخت است/ در مسیر حل مسائل اقتصادی کشور همه باید پای کار باشند

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: «سپاه پاسداران» خادم مردم در روزهای سخت است و ضمن حضور مقتدرانه در میدان زورآزمایی با دشمنان، در عرصه خدمت رسانی به مردم نیز همراه با مسئولان انجام وظیفه می کند.

«سپاه پاسداران» خادم مردم در روزهای سخت است/ در مسیر حل مسائل اقتصادی کشور همه باید پای کار باشند

به گزارش نخبگان جوان از قزوین، سردار رستمعلی رفیعی آتانی پیش از ظهر امروز در جلسه انعقاد تفاهم نامه ارائه خدمات در حوزه مسکن استان قزوین(طرح نهضت ملی مسکن) که بین سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج و اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین منعقد شد، اظهار کرد: سپاه با دقت تمام نسبت به اجرای پروژه های عمرانی اقدام می کند و با افتخار برای تحقق این مهم در دستگاه نظارتی الهی و بندگان خدا خدمت می کند. وی افزود: علیرغم وجود مسائل مختلف، رهبر معظم انقلاب مسئله اول کشور را اقتصاد و معیشت مردم می دانند و با همه تعلق خاطری که به مسائل فرهنگی دارند، اولویت اول را اقتصاد ذکر می کنند. بر این اساس در مسیر حل مسائل اقتصادی کشور همه باید پای کار باشند.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با اشاره به مقوله مسکن به عنوان نیاز مهم مردم ادامه داد: همت خوبی در زمینه ساخت و ساز مسکن شکل گرفته و مردم می دانند که مسئولان تلاش لازم را برای حل مشکلات آنها به کار گرفته اند. سردار رفیعی آتانی بیان کرد: تمام مسائل مربوط به ساخت و ساز مسکن با رایزنی با مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین پیگیری و تسهیل شده و مسئله ای نبوده که لاینحل باقی مانده باشد. وی افزود: با توجه به همت و تعاملی که در استان قزوین وجود دارد دلیلی وجود ندارد که خروجی مطلوبی برای حل مشکلات و مسائل استان نداشته باشیم. فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: «سپاه پاسداران» خادم مردم در روزهای سخت است و ضمن حضور مقتدرانه در میدان زورآزمایی با دشمنان، در عرصه خدمت رسانی به مردم نیز همراه با مسئولان انجام وظیفه می کند. سردار رفیعی آتانی تاکید کرد: کارهای خوب در بازه زمانی تعریف شده به ثمر می نشیند و برنامه های بسیار خوبی در استان به منصه ظهور می رسند که می توان به ساخت مسکن اشاره کرد و برای تسریع در این امر گام های بلندی برداشته شده است. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید