5, مه 2023
صعود سراسری راهیان نور به ارتفاعات بازی‌دراز با رمز یا زهرا (س)+ فیلم و عکس

مراسم صعود سراسری به ارتفاعات بازی‌دراز با رمز مبارک یا زهرا(س) آغاز و رهروان سرزمین‌های نور عازم قله‌های افتخار و بصیرت و استقامت شدند تا باردیگر با شهدا و امام شهدا تجدید بیعت کرد.

صعود سراسری راهیان نور به ارتفاعات بازی‌دراز با رمز یا زهرا (س)+ فیلم و عکس

به گزارش نخبگان جوان از کرمانشاه، بازی‌داراز تجلی شور و غرور، نماد ایمان و اعتقاد، بازی‌دراز نماد عشق و دلدادگی به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی. بازی دراز نماد عشق شهیدان به ولایت و رهبری. بازی‌دراز نماد شجاعت و ازخودگذشتگی، عرفان واقعی خانقاهش بازی‌دراز است. بازی‌دراز گواه هشت سال ایثار و عاشقی، یادآور دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام در دفاع از این مرز و بوم؛ مکانی که در هشت سال دفاع مقدس با صلابت و پایداری تمام، سینه ستبر کرد و از اقتدار، شرف و کیان این مرزوبوم حفاظت و حراست کرد.

درود خدای بزرگ بر رشیدمردان این دیار که بازی‌دراز عرصه جنگ‌آوریشان بود و سلام خدا بر شهیدان این دیار که در این ارتفاعات به سوی معبود پرکشیدند. بازی‌دراز یادآورکننده فتح‌الفتوح ارتش و سپاه در اردیبهشت ماه ۱۳۶۰ است. غریب به چهل سال پیش در این چنین ایامی با همت ایثار و رزمندگان افتخار ارتش و سپاه جان بر کف این ارتفاعات استرتژیک از اشغال دشمن بعثی متجاوز آزاد شد. بازی‌دراز یعنی جنگ ایمان و اعتقاد در برابر تجهیزات و عدوات در حساس‌ترین منطقه غرب کشور یعنی استان کرمانشاه، کرمانشاهی که نماد پهلوانی، قهرمانی، شجاعت، صلابت است اینگونه بود که بازی‌دراز در کرمانشاه سینه ستبر ایران زمین شد.  

دیدگاهتان را بنویسید