28, آوریل 2023
پشت پرده ماجرای کباب و رونالدو؛ ناتوانی عربستان جنگ را به اسپانیا کشاند

انتشار برخی رسانه‌ها از اظهارات جنجالی رئیس باشگاه النصر علیه ابرستاره پرتغالی به اوضاع نابه سامان این باشگاه بیشتر دامن زد.

پشت پرده ماجرای کباب و رونالدو؛ ناتوانی عربستان جنگ را به اسپانیا کشاند

به گزارش نخبگان جوان، بازنشر صحبت‌های جنجالی مسلی آل معمر رئیس باشگاه النصر عربستان در رسانه‌های مختلف جهان علیه کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی در رسانه‌های اسپانیا جنجال به راه انداخته است. ماجرا از زمانی آغاز شد که این رئیس باشگاه چند روز پیش به نقل از نشریه «عکاظ» عربستان از سمتش استعفا داد. استعفایی که توسط باشگاه النصر، تایید یا تکذیب نشد! ناکامی‌های متوالی النصر با حضور رونالدو باعث شد تا این رئیس باشگاه تحت فشار قرار بگیرد و اخراج رودی گارسیا سرمربی تیم هم نتوانست وضعیت النصر را بهبود ببخشد.

این مسئول باشگاه النصر در مصاحبه با سایت «عرب نیوز 50»  اعلام کرد: دوباره در عمرم فریب خوردم. بار اول وقتی بود که 3 سیخ کباب خواسته بودم ولی به من دو سیخ دادند. دومین بار امضای قرارداد با کریستیانو رونالدو بود! اظهارات رئیس باشگاه النصر علیه رونالدو و فریب خوردن در جذب این ابرستاره پرتغالی مثل بمب خبری در رسانه‌های معتبر دنیا مثل نشریه «موندو دپورتیوو» اسپانیا و سایت «گل» بازنشر شد.

نشریات مادریدی بعد از تخریب شدن اسطوره رئال مادرید تحرکات خود را برای تکذیب این اظهارات آغاز کردند. نشریه «مارکا» مادرید امروز مدعی شد که اظهارات رئیس باشگاه النصر صحت ندارد و این اظهارات تحریف شده و دروغ است. در همین رابطه نشریه مادریدی به نقل از  الولید المهیدب، مشاور مطبوعاتی باشگاه النصر عربستان نوشت: اظهاراتی که در مطبوعات اسپانیایی با منبعی از صفحه ای به نام ArabiaNews50 منتشر شده است، دروغ است، هیچ رسانه عربستانی یا محلی به عنوان ArabiaNews50 وجود ندارد و از نظر شکل و محتوا درست نیست. این مسئول رسانه ای باشگاه النصر ادامه داد: ظاهراً برخی رسانه ها آن را از شوخی خارج کردند و فکر کردند که این یک بیانیه واقعی است. رونالدو از حضورش در النصر بسیار خوشحال است، علاوه بر این که باشگاه از او راضی است.

ماجرای اخبار ضد و نقیض درباره آینده رونالدو به اینجا ختم نمی شود. از چند هفته گذشته نارضایتی رونالدو و باشگاه سعودی از یکدیگر آغاز شده  و نمی‌توان اخبار بسیاری از رسانه‌های عربستان و اروپا را مبنی بر نارضایتی طرفین از این قرارداد کتمان کرد. ناکامی‌های متوالی النصر و اخراج سرمربی و عصبانیت‌های متعدد رونالدو در داخل زمین نشان دهنده اوضاع نا به سامان ابرستاره پرتغالی در ریاض است. باشگاه النصر و تمام رسانه‌های معتبر عربستان در این زمینه موضع گیری خاصی نکرده و مسئول چندان معتبری از باشگاه مشهور شهر ریاض درباره این اظهارات جنجالی رئیس باشگاه النصر علیه رونالدو موضع محکمی نگرفته است و تنها نشریه مادریدی مارکا با نقل از این مسئول نه چندان رده بالا به این موضوع واکنش نشان داده است. باید دید که حضور رونالدو در عربستان، که جنجال زیادی را به همراه داشت، در نهایت منجر به موفقیت باشگاه النصر عربستان می‌شود یا که حواشی حضور ابرستاره پرتغالی بر موفقیت احتمالی این باشگاه می‌چربد؟  این در شرایطی است که از زمان حضور رونالدو در النصر، این تیم عربستانی 4 جام را از دست داده است و تنها به قهرمانی در لیگی که 6 امتیاز با الهلال صدرنشین فاصله دارد، امید دارد.  پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید