1, مه 2023
کمک نجومی فیفا به فوتبال آسیا/ سهم فدراسیون ایران از پاداش میلیون دلاری چقدر است؟

فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) به اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا کمک مالی چشم گیری کرده است و باید دید آیا این مبلغ به حساب فدراسیون فوتبال ایران نیز واریز شده است؟

کمک نجومی فیفا به فوتبال آسیا/ سهم فدراسیون ایران از پاداش میلیون دلاری چقدر است؟

به  گزارش نخبگان جوان، سایت «بوابه الکره العمانیه» خبر داد فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) در در راستای کمک به پیشرفت فوتبال به حساب فدراسیون فوتبال عمان 8 میلیون دلار واریز کرد. فیفا پیش از این برای یک دوره چهارساله مبلغ 6 میلیون دلار را به حساب هر فدراسیون عضو آسیا واریز می کرد اما این بار با افزایش حدود 30 درصدی این رقم نزدیک به 8 میلیون دلار رسیده و فدراسیون عمان این پول را دریافت کرده است. برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس اکنون روی نیمکت تیم ملی عمان نشسته و قطعا با این پول هنگفت وضعیت این تیم بهبود خواهد یافت. این در شرایطی است که کمک فیفا برای دوره ریاست 4 ساله روسای فدراسیون ها همواره انجام شده است.

  به گزارش فارس، در همین راستا باید دید این مبلغ به حساب فدراسیون فوتبال ایران واریز شده است یا که خیر. البته پیش از این هم به طور منظم کمک هایی از فیفا به فدراسیون های مختلف از جمله ایران اختصاص داده شده که به دلیل تحریم های موجود، این پول قابل برداشت از حساب فدراسیون فوتبال نبوده است. رسانه عمانی هم مدعی شده است که این مبلغ در هر دوره ریاست جدید فدراسیون ها به حساب آن ها واریز شده و با توجه به حضور مجدد مهدی تاج در راس فدراسیون فوتبال کشورمان، باید دید آیا این رقم به فدراسیون ایران اختصاص داده شده است؟ پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید