30, دسامبر 2023
گلایه فوتبالیست‌های گرمه‌ای از نبود زمین چمن در این شهرستان

مجموعه آزادی شهرستان گرمه، زمینی برای ساخت زمین چمن دارد اما سال‌هاست به دست فراموشی سپرده شده و دوستداران فوتبال در این شهرستان خواستار ایجاد زمین چمن در این محل هستند.

گلایه فوتبالیست‌های گرمه‌ای از نبود زمین چمن در این شهرستان

به گزارش نخبگان جوان از گرمه، زینت محمودیان، زمین چمن مجموعه ورزشی آزادی تنها دلخوشی نوجوانان و جوانان فوتبالیست گرمه‌ای بود که چند سالی است این نوجوانان و جوانان منتظر ساماندهی آن در شهر گرمه هستند.  فوتبالیست‌های گرمه یکی از مشکلات اصلی خود را نبود زمین چمن در این شهرمی دانند. آنها با وجود علاقه‌ای که به فوتبال دارند نمی‌توانند از این ورزش فاصله بگیرند و به هر سختی شده تمرین می‌کنند؛ اما از مسئولان خواستار هستند تا زودتر این مشکل حل شود.  محمدی یکی از نوجوانان گرمه‌ای گفت: این شهرستان گروه مجهز برای مسابقات استانی و کشوری ندارد و دلیلش نبود زمین چمن در گرمه است.  کریمی یکی از کهن‌سالان در گرمه است که دراین‌خصوص گفت: متأسفانه فوتبال در شهرستان گرمه هر سال به دلیل بی‌مهری‌های مسئولان روبه افول می‌رود و از مدیران خواستاریم زودتر فضا را برای علاقه‌مندان به فوتبال مهیا کنند.  وی ادامه داد: وجود یک زمین چمن خوب در شهر خواسته به حق فرزندانمان است و نباید فرزندان ما هرسال شاهد وعده‌های عملی نشده باشند.  کریمی افزود: باید با ایجاد زمین چمن استعدادهای شهرستان شناسایی شود و از تمام پتانسیل منطقه برای پیشرفت هرچه بیشتر این ورزش بهره برد.  یکی از مربیان ورزشی در این شهرستان نیز دراین‌خصوص گفت: نوجوانان و جوانان بااستعداد بالای ورزشی خصوصاً فوتبال در گرمه هستند که به دلیل نبود امکانات اوقات فراغتشان بی‌ثمر به اتمام می‌رسد.  وی افزود: قطعاً با وجود زمین چمن مناسب این فوتبالیست‌ها می‌توانند استعدادهایشان را بیشتر شکوفا کنند.  باقریان افزود: ما گروه مجهزهای فوتبال بسیار خوبی را در شهرستان داشتیم که چندین سال است به دلیل کمبود امکانات ورزشی اعضای گروه مجهزها با ورزش خداحافظی کرده‌اند و امیدواریم مسئولان با ایجاد زمین چمن امیدی به نسل آینده ورزشکار ما بدهند.  مرتضی عسگری، رئیس اداره ورزش و جوانان گرمه دراین‌خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: پروژه زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی آزادی شهرستان گرمه پس از چندین سال بلاتکلیفی با پیگیری‌های مداوم در حال آماده‌سازی است.  وی گفت: این پروژه در دوفاز زیرسازی و آماده‌سازی زمین و خرید و نصب چمن شامل می‌شود.

محل ساخت زمین ورزشی شهرستان گرمه  رئیس اداره ورزش جوانان گرمه افزود: بخش اول کار در مراحل پایانی آن قرار دارد و زیرسازی اولیه و جدول کاری دور زمین انجام شده و در حال حاضر مشغول انجام زیرسازی نهایی بالای کار است.  وی ادامه داد: در بخش دوم کار که خرید و نصب چمن است، عمده‌ی کار که خرید ۸ هزار مترمربع چمن بود انجام شده و تحویل اداره شهرستان شده است و پس از پایان عملیات زیرسازی، نصب چمن توسط پیمانکار انجام خواهد شد.  عسکری: تا این مرحله حدود ۱۰ میلیارد تومان برآورد اعتبار شده است و جهت به سازی و تعویض برج‌های نوری این پروژه حدود ۴ میلیارد تومان اعتبار موردنیاز است.  وی گفت: این پروژه در دهه فجر امسال افتتاح و بهره‌برداری می‌رسد.  تقاضای مردم گرمه از مسئولان ایجاد زمین چمن در زمین ورزشی مجموعه آزادی است و امیدواریم مسئولان وقت به وعده‌هایی که به نوجوانان و جوانان ورزش‌کار می‌دهد عمل کنند.  پایان پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید