24, آوریل 2023
یک گچسارانی آقای روپایی ایران و جهان+تصویر و فیلم

رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: بهروز قبادیان یکی از فرزندان گچسارانی است که توانسته رکورد دار روپایی استقامتی( یک کیلومتر) ایران و جهان در سال ۱۴۰۰ را در کارنامه خود ثبت کند.

یک گچسارانی آقای روپایی ایران و جهان+تصویر و فیلم

محمد راهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: بار دیگر یکی از استعدادهای خوب گچساران توانست در سطح ملی و بین‌المللی بدرخشد. وی بیان کرد: بهروز قبادیان یکی از فرزندان گچسارانی است که توانسته رکورد دار روپایی استقامتی( یک کیلومتر) ایران و جهان در سال ۱۴۰۰ را در کارنامه خود ثبت کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران با اشاره به اینکه این جوان با استعداد هم اکنون در حال گسترش فعالیت خود است، تصریح کرد: ابن ورزشکار گچسارانی دارای ۳ رکورد رسمی در کشور توانست در سال ۱۴۰۰ اولین آموزش ترکیبی مهارت های فردی، روپایی، تکنیک های فوتبال در ایران را تاسیس کند. راهی عنوان کرد: در حال حاضر این‌جوان با استعداد گچسارانی ۴ شعبه در تهران دایر کرده و در حال آموزش به نوآموزان است. وی گفت: گچساران و استان کهگیلویه و بویراحمد دارای فرزندان با استعدادی در ورزش های مختلف است. رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران خاطرنشان کرد: با درخشش هر یک از این استعدادها نام استان و بام نفتی ایران در تاریخ ورزش کشور ماندگارتر خواهد شد. راهی بیان کرد: امید می رود تا با کشف استعدادهای خوب فرزندان استان و گچساران بتوان به شکوفا شدن بهتر آنها کمک کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید